Yhteystiedot – Hieros Oy

Tervetuloa!

Hieros Oy
Albertinkatu 13, Helsinki
(Käyntiosoite: Punavuorenkatu 7 b)
Puh. 040 156 5679
Email. heikki@hieros.fi

Markkinointi
Puh. 050 4902477
Email. jussi@hieros.fi

Hoidon aikana emme voi vastata puhelimeen, joten helpoiten varaat ajan netissä, sähköpostitse tai lähetät tekstiviestin suoraan asianomaiselle Hieroslaiselle. Kiitos!

Tervetuloa!

Heikki Pirhonen

Osteopaatti, Urheiluhieroja
040 156 5679
heikki@hieros.fi

Tuomas Paavola

Fysioterapeutti
044 571 0279
tuomas@hieros.fi

Sanni Pekkarinen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja
050 576 4330
sanni@hieros.fi

Jaana Minev

Naprapaatti
040 515 3961
jaana@hieros.fi

Ville Saikkonen

Urheiluhieroja
040 506 6253
ville@hieros.fi

Laura Vierimaa

Urheiluhieroja
040 539 2688
laura@hieros.fi

Pyry Kumpulainen

Hieroja
045 110 1727
pyry@hieros.fi

Diana Mäntykivi

Urheiluhieroja
044 981 3924
diana@hieros.fi